Načítám Akce

« Všechny Akce

TLAK 2020

20 října - 21 října

20. odborné fórum tlakových, energetických, plynových, tepelných a souvisejících průmyslových zařízení.

Největší, nejstarší a vysoce hodnocená odborná akce v oboru vyhrazených tlakových zařízení. Je to odborné fórum, nikoliv „výroční seminář“, tedy vysoce odborně i organizačně hodnocená akce, které pravidelně uděluje záštitu ministr průmyslu a obchodu, ministr práce a sociálních věcí a řada dalších institucí.

V rámci 20. ročníku vystoupí řada špičkových odborníků, specialistů a vědeckých pracovníků vysokých škol. Kvalitu pak garantuje navázané odborné partnerství s Českým vysokým učením technickým a Technickou inspekcí České republiky a další odborné subjekty.

Jubilejní 20. ročník je připravován s inovativním přístupem a ohledem k potřebám odborné veřejnosti. Časový rozvrh přechází na preferovaný dvoudenní režim a vzhledem k vývoji legislativního procesu zákona o bezpečném provozu VTZ je posunut termín do druhé poloviny dubna do moderních prostor pražského Hotelu Energie, který kombinuje velmi dobrou dopravní dostupnost, možnost parkování a úroveň hotelových služeb. V souvislosti s 20. TLAKem, také proběhnou další specializované odborné akce, jako například konference POTRUBÍ 2020 a jednodenní workshop PED 2020.

 

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
20 října
Ukončení:
21 října
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

Medim, spol. s r.o.
Telefon:
603213387
Email:
konference@medim.cz
Webová stránka:
www.medim.cz

Místo konání

Hotel Energie
Plzeňská 276/298
Praha 5,
+ Google Mapa