Dokumenty ke stažení POTRUBÍ 2024

Na této stránce naleznete dokumenty, přihlášky odborné přednášky, objednávky reklamních služeb pro komunikaci s organizátorem konference.
Stránku postupně aktualizujeme.

Formuláře budou ve formátu interaktivního PDF. Je tedy možné je pohodlně vyplnit, elektronicky podepsat a odeslat organizátorovi bez nutnosti cokoliv tisknout a skenovat.

Pozvánka

Informační brožura o konferenci. Obsahuje úvodní informace organizační pokyny, program a další užitečné informace k organizaci konference.

Přihláška účasti

Závazná přihláška účasti. Formulář je ve formátu interaktivního pdf, které lze vyplnit, podepsat i odeslat bez nutnosti tisku nebo skenování.

Objednávka reklamních služeb

Součástí konference je také doprovodná výstava. Ke komerční účasti slouží tento formulář. Bližší informace o nabídce poskytovaných služeb naleznete na stránce Doprovodná výstava.
Formulář je ve formátu interaktivního pdf, které lze vyplnit, podepsat i odeslat bez nutnosti tisku nebo skenování.

Přihláška odborné přednášky

Máte zájem o vystoupení v rámci odborného programu s nekomerční přednáškou?
Vyplňte prosím formulář Přihláška odborné přednášky. Formulář je ve formátu interaktivního pdf, které lze vyplnit, podepsat i odeslat bez nutnosti tisku nebo skenování.

JAK NA POTRUBÍ ZA PROVOZU – základní informace o publikaci

Informační leták o připravované publikaci z pera Ing. Václava Pekaře, která navazuje na předchozí úspěšnou publikaci JAK NA POTRUBÍ. Jedná se o příručku správné inženýrské praxe pro provoz potrubí a tlapových zařízení.

Zpět na hlavní stránku >>>