Přípravné kurzy APTI

V rámci programu AKADEMIE APTI připravujeme pravidelné čtvrtletní doškolovací a přípravné kurzy pro revizní techniky, montážní pracovníky, osoby odpovědné, obsluhu a další odborníky v oblasti VTZ.

Přípravný kurz revizních techniků tlakových nádob stabilních
15.-16.6.2021

Přípravný kurz montážních pracovníků a revizních techniků plynových zařízení
22.-23.6.2021

Kurzy v souladu s přijatými mimořádnými opatřeními Vlády České republiky a Ministerstva zdravotnictví jsou organizovány distanční formou pomocí moderních komunikační platformy Microsoft Teams.

Co k absolvování kurzu potřebujete?

Pro účast na kurzu je potřeba standardní počítačové vybavení: notebook, tablet, smartphone, nebo stolní PC s připojením k internetu. A šálek s dobrou kávou.

Jak kurz bude probíhat?

Účastníci kurzu obdrží studijní materiály, publikace a testové otázky k přípravě ke zkoušce partnerskou kurýrní službou PPL.

Den před konáním kurzu Vám zašleme e-mailem přihlašovací údaje.

Na základě absolvování kurzu je pak účastníkům vystaveno potvrzení a osvědčení o absolvování přípravného kurzu ve formátu PDF.

Na základě absolvování kurzu je možné objednat termín složení zkoušky na TIČR.

Po absolvováním kurzu naše péče nekončí!

Účastníci kurzů AKADEMIE APTI získávají také členství v klubu APTI se spoustou výhod, které zahrnují i účast na vzdělávacích akcích za klubové ceny. Zároveň je pro ně k dispozici služba APTI ADVISORY a databáze zkušených expertů v oboru!

Pokud jste nenašli kurz v termínu, který Vám vyhovuje, vyplňte prosím tento formulář. Ozveme se Vám!