O portálu

technicka_zarizeni_400

Největší oborový portál pro strojní zařízení, vyhrazená technická zařízení, energetiku, teplárenství a související obory. Stále rostoucí čtenářské komunitě poskytuje kvalitní obsah, aktuální informace o vývoji legislativy, technické normalizace, aktuální problematice z praxe, nejnovějších trendech a v neposlední řadě také informace o nových technologiích a poznatcích.

Na tvorbě obsahu portálu spolupracuje vědecká rada APTI, jednotlivé pracovní skupiny APTI pro plyny, tlak, zdvihadla, strojní zařízení. Úzká spolupráce je také navázána s odborníky ČVUT v Praze, VUT v Brno, Technické univerzity v Liberci, orgánů státního dozoru a řady předních specializovaných firem.

Důkazem kvality obsahu portálu technicka-zarizeni.cz je stále rostoucí návštěvnost, která v současnosti atakuje hranici 1000 unikátních návštěvníků měsíčně. Tato data ověřujeme ze dvou zdrojů měření návštěvnosti (Google Analytics a Toplist).

Při tvorbě portálu byly zohledněny veškeré moderní trendy a současné nároky internetových prohlížečů a zobrazovacích zařízení. Engine portálu poskytuje moderní responzivní a interaktivní vzhled pro PC, tablety i chytré telefony.

Redakce portálu:


Jan Lhotský
šéfredaktor
jan.lhotsky(zavinac)medim.cz


Dana Pavlová (Kusebauchová)
reklama, marketing
dana.kusebauchova(zavinac)medim.cz

Zřizovatel portálu:

MEDIM, spol. r. o.
Hovorčovická 382
250 65  Líbeznice
tel.: 283 981 818
e-mail: medim(zavinac)medim.cz

Kontaktní formulář:

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.