TLAK 2021 – I. informace

Ve dnech 23. a 24. listopadu 2021 proběhne již 21. ročník odborného fóra TLAK ve zbrusu nových prostorách pražského hotelu Comfort Prague City East. Velmi diskutovaným tématem 21. ročníku bude změna legislativy po více než čtyřiceti letech a proces tvorby prováděcích předpisů pro tlaková zařízení. Pozornost bude také věnována nejnovějším poznatkům v oblasti řízení rizik, moderním metodám inspekce, zkušenostem z provozu a projektování výroby tlakových zařízení.

Přípravný výbor již nyní vyzývá odborníky a lektory k podávání přihlášek příspěvků do odborného programu prostřednictvím formuláře Call for papers který je k dispozici ke stažení zde.

Akce proběhne ve zbrusu novém pražském hotelu Comfort Prague City East na Vinohradech. Hotel disponuje moderní klimatizovaným kongresovým centrem a pokoji, které poskytují veškerý komfort včetně řady moderních technologií včetně WiFi a například odemykání pokojů pomocí chytrých telefonů.

Hotel je situován v klidné části Vinohrad s výbornou dopravní dostupností MHD i automobilem. Hotel je vzdálen pět minut chůze ze stanice metra Strašnická, nebo tři stanice tramvají od stanice metra Želivského. Cesta automobilem pak trvá tři minuty od sjezdu z Pražského okruhu do Černokostelecké ulice.

Doprovodné materiály

V rámci 21. ročníku, kromě sborníku referátů, vznikne mimo jiné unikátní publikace, která zmapuje dvacet předchozích ročníků a obsáhne výběr toho nejzajímavějšího, co na odborném fóru TLAK zaznělo. Na přípravě této publikace již organizátor pracuje. Pro účastníky budou k dispozici i další odborné materiály.

Související články