Akademie APTI spouští Youtubový kanál

Vzhledem k nepříznivé situaci epidemiologické situaci došla APTI k rozhodnutí spustit interntové vysílání prostřednictvím kanálu Youtube.com. Na hlavní stránce kanálu postupně naleznete zajímavá videa z akcí pořádaných společností Medim, spol. s r.o., APTI a partnerských organizací, ale také živá vysílání, komentáře a rozhovory.

Webináře a internetové kurzy a školení pak budou nadále probíhat prostřednictvím specializovaných aplikací, které umožňují interakci lektorů s účastníky. Samozřejmostí u těchto akcí jsou kvalitní tištěné doprovodné materiály a učební skripta, která budou účastníkům rozeslaná poštou.

Současné podmínky nám nedovolují organizovat akce „klasickou formou“, proto jsme nechali do sídla naší společnosti instalovat velmi kvalitní internetové připojení prostřednictvím optického kabelu. To nám umožní poskytovat širokou škálu školících služeb pro naše klienty bezpečně a pohodlně.

Jan Lhotský, jednatel společnosti Medim, spol. s r.o. a předseda pracovní skupiny APTI pro informatiku a profesní vzdělávání

Kanál Akademie APTI tak poskytne prostor pro překlenutí této složité situace a do budoucna pak i novou platformu pro poskytování odborných informací touto moderní technologií.

Související články