Celostátní setkání revizních techniků v Kutné Hoře úspěšně proběhlo

Program odborných akcí pro rok 2020 odstartoval lednovou konferencí s trochu tajuplnou zkratkou CSRT 2020, tedy Celostátní setkání revizních techniků. Setkání bylo opravdu celostátní, neboť se do Kutné Hory sjeli revizní technici ze všech krajů České republiky. Program akce byl navržen tak, aby průřezově pojal problematiku provozu VTZ z pohledu platné a připravované legislativy.

V rámci programu akce vystoupili zástupci orgánů státního dozoru a Technické inspekce České republiky, soudní znalci a lektoři s mnohaletou praxí v oboru.

Účast na prvním ročníku tohoto setkání předčila očekávání. Kongresový sál hotelu U Kata byl zaplněn do posledního místa a tak na některé zájemce již nezbylo místo.

Organizátor akce, společnost Medim, spol. s r.o. klade velký důraz nejen na špičkovou úroveň odborného programu, ale také na vysokou kvalitu společenského večera a doprovodných aktivit. V jeho rámci měli účastníci konference jedinečnou příležitost vychutnat genius loci královského města Kutná Hora, relaxovat v hotelovém SPA, hodovat ve středověké krčmě, ale také potěžkat obrovský dvouručný meč, nebo zjistit jak omezený výhled měl ze své přilby křižácký rytíř.

Sborník referátů – pouze pro registrované účastníky

Související články