Doprovodný program odborného fóra TLAK 2022: webinář Těsnost přírubových spojů

V rámci 22. odborného fóra TLAK proběhne ve spolupráci se společností Pokorny industries s.r.o. odborný webinář o těsnosti přírubových spojů, kde se dozvíte, proč je důležité vnímat přírubový spoj jako celek a vědět a jak na sebe působí jeho jednotlivé komponenty.

Webinářem Vás provede technický ředitel společnosti Ing. Libor Mareš spolu s vedoucím oddělení Flange Management Ing. Martinem Tesařem. Vysvětlí Vám, jak se liší jednotlivé těsnicí materiály, jaký vliv má tření na těsnost spojů, jakým způsobem se provádějí výpočty utahovacích momentů, proč je třeba mít kvalitně proškolený montážní personál a spoustu dalšího.

Účast na webináři je zdarma. Stačí pouze vyplnit registrační formulář a v den konání kliknout na odkaz. Více se dozvíte na stránce WEBINAR.TESNENI.CZ https://webinar.tesneni.cz/

Soutěž o hodnotné ceny

Součástí webináře je také soutěž. Odpovězte správně na otázky z odborných článků společnosti a vyhrajte hodnotné ceny. Vyhlášení soutěže a předání cen proběhne v průběhu SPOLEČENSKÉHO VEČERA fóra 20 září.

https://webinar.tesneni.cz/soutez

Související články