Na portálu technickazarizeni.cz nově najdete i diskuzní fóra

Redakce portálu zareagovala na výzvu odborné veřejnosti a spustila novou funkcionalitu webových stránek v podobě diskuzních fór. Po provedení registrace se tak odborná veřejnost může účastnit diskuzí, klást otázky nebo upozornit na palčivé problémy.

Ve zkušebním provozu jsou v první spuštěna témata týkající se plynových, tlakových a chladících zařízení, potrubí a také připravované legislativy, tj. návrhu zákona o bezpečném provozu vyhrazených technických zařízení a příslušných nařízení vlády.

Přístup do jednotlivých diskuzních skupin lze nalézt na pravé liště portálu pod rubrikou Aktuální konference a semináře. Možnost přidávat příspěvky a zakládat doplňující vlákna získáte provedením registrace.

Postup je jednoduchý: kliknutím na tento odkaz Registrovat se přesunete na stránku registračního formuláře, kde si zvolíte Vaše uživatelské jméno a vyplníte platnou e-mailovou adresu, na kterou Vám systém zašle instrukce ke zvolení Vašeho přístupového hesla.

Také je možné zadávat otázky anonymně bez registrace. Pak ovšem ztrácíte možnost využívat řadu užitečných funkcionalit portálu.

Související články