Nové dubnové termíny přípravných kurzů pro revizní techniky vyhrazených technických zařízení

Pandemie viru SARS COV-19 v současnosti nedovoluje připravovat odborné akce v klasickém formátu, a to včetně předepsaných profesních školení. Od 19.1.2021 je v platnosti zákon č. 539/2020 Sb., který stanoví, že doklady o odborné způsobilosti, které byly platné do 11. března 2020 považují za platné až do 30. června 2021. Vzhledem k tomu, že se dá v červnu předpokládat zvýšený zájem o prověření odborné způsobilosti, připravuje APTI ve spolupráci s Medim, spol. s r.o. a BTK Praha s.r.o. přípravné kurzy pro revizní techniky ke zkoušce odborné způsobilosti.

Vzhledem k výrazně zhoršené epidemiologické situaci jsou kurzy v souladu s přijatými mimořádnými opatřeními Vlády České republiky a Ministerstva zdravotnictví organizovány distanční formou pomocí moderních komunikační platformy Microsoft Teams.

Kdy kurzy proběhnou?

Přípravný kurz revizních techniků tlakových nádob stabilních
20.-21.4.2021

Přípravný kurz revizních techniků plynových zařízení
27.-28.4.2021

Co k absolvování kurzu potřebujete?

Pro účast na kurzu je potřeba standardní počítačové vybavení: notebook, tablet, smartphone, nebo stolní PC s připojením k internetu. A také šálek s dobrou kávou.

Jak kurz bude probíhat?

Přihlášení účastníci kurzu obdrží balíček od studijní materiály, publikace a testové otázky k přípravě ke zkoušce partnerskou kurýrní službou PPL ještě před jeho konáním.

Den před konáním kurzu Vám zašleme e-mailem přihlašovací údaje pro on-line připojení. Proběhne také zkušební on-line lekce kde účastníky, kteří se s touto platformou doposud nesetkali, seznámíme s prostředím programu MS TEAMS. Nemusíte se však ničeho obávat, ovládání je jednoduché a program je plně lokalizován do češtiny.

Po ukončení kurzu je pak účastníkům vystaveno a elektronicky rozesláno potvrzení a osvědčení o absolvování přípravného kurzu ve formátu PDF.

Na základě absolvování kurzu je také možné objednat individuální termín složení prezenční zkoušky na pobočce TIČR. Vzhledem k minimalizaci rizik spojených s přenosem nákazy a platnými opatřeními Vlády se skupinové prověření až do odvolání omezuje pouze na zaměstnance jedné společnosti.

Po absolvováním kurzu naše péče nekončí!

Účastníci kurzů AKADEMIE APTI získávají také členství v klubu APTI se spoustou výhod, které zahrnují i účast na další vzdělávacích akcích AKADEMIE APTI za klubové ceny. Zároveň je pro ně k dispozici služba APTI ADVISORY pro konzultace.

Související články