Doprovodné materiály 21. odborného fóra TLAK 2021

V současné době vrcholí přípravy 21. odborného fóra TLAK 2021, které proběhne 23.-24. listopadu 2021 v hotelu Comfort Prague City East. V rámci akce organizátor připravuje také doprovodné materiály ve formě publikací. Účastníci akce TLAK 2021 tak budou mít možnost získat tyto publikace za zvýhodněné ceny. Distribuce bude probíhat na základě objednávek bezpečným doručením kurýrní službou PPL.

Jak na potrubí?

Kniha nejen o výpočtech potrubí

Unikátní publikace z pera Ing. Václava Pekaře, CSc. pojednává problematiku provozu potrubí v technologických celcích. V deseti rozsáhlých kapitolách je popsána problematika potrubí od A až do Z. Tato publikace by neměla chybět v knihovně každého technika a inženýra, který se zabývá investiční činností, provozem, správou, inspekcemi a revizemi potrubí.

Tlakové nádoby stabilní

Učební text pro revizní techniky tlakových nádob skupin A a B

Učební text pro přípravu revizních techniků provozovaných tlakových nádob skupin A, B ke zkouškám odborné způsobilosti. Rozsahem odpovídá odbornému testu písemné části zkoušky. Obsahově je zaměřen na přehled základních v současné době platných právních předpisů, technických norem a poznatků vědy a techniky v oblasti revizí a zkoušek tlakových zařízení. Na tvorbě této publikace se podílel kolektiv autorů pod vedením Ing. Miroslava Brotánka.

TLAK 2000-2020

Výběr přednášek z uplynulých ročníků

Odborné fórum TLAK je skutečným fenoménem. Organizátor, společnost Medim, spol. s r.o. u příležitosti 21. ročníku vydává soubor těch nejzajímavějších příspěvků, které na tomto fóru v minulosti zazněly. V uplynulých dvaceti letech vystoupily v rámci programu téměř dvě stovky lektorů a akci navštívily více jak dvě tisícovky odborníků. Archiv akce tak skýtá bohatý fond odborných zkušeností, které je nutné předávat novým generacím odborníkům v oblasti tlakových zařízení.

Tyto vybrané materiály jsou k dispozici účastníkům akce za speciální konferenční cenu a jsou takto samostatně neprodejné.

Účastníci si mohou publikace objednat buď v rámci přihlášky na akci, nebo samostatně prostřednictvím kontaktního formuláře, který bude přihlášeným distribuován na kontaktní e-mailovou adresu.

Program odborného fóra

Organizační pokyny pro účastníky

Přihláška on-line

Doprovodná výstava

Dokumenty ke stažení

TLAK je registrovaná ochranná známka a její použití je možné pouze s písemným svolením držitele, společnosti
Medim, spol. s r.o.

Copyright Medim spol. s r.o. 2021
Všechna práva vyhrazena!

Související články