Firemní prezentace na konferenci

Nedílnou součástí každého ročníku konference VTZ 2018 je také doprovodná výstava výrobků a služeb v oblasti vyhrazených a energetických zařízení.

V rámci prezentace Vaší společnosti si můžete vybrat ze široké palety nabízených služeb:

A. Účast na akci formou partnerství
Generální partner
Hlavní partner 

Partner

Partneři čerpají komplexní balíček služeb viz. tabulka Nabídka partnerství. Balíček bude připraven na míru přesně Vašim potřebám a požadavkům.

B. Vystavovatel
V předsálí je vyhrazen prostor pro prezentaci. Vystavovatel obdrží vyhrazený prostor cca 6m2 zahrnující stolek a dvě židle.

K této základní nabídce lze dokoupit další stoly, volnou plochu, přípojku el. energie, nebo stravovací komplet.

C. Reklama ve sborníku referátů
Každý účastník konference obdrží sborník referátů ve formě publikace formátu A4 s lepenou vazbou a také elektronickou verzi na CD-ROM.
Sborník lze využít pro inzerci formou celostránkové barevné reklamy, nebo publikováním PR článku, který bude zařazen do obsahu sborníku.

D. Reklama v přednáškovém sále
Do přednáškového sálu je možné umístit logo, rollup. Dále je možné využít projekční plochu a logo promítat v průběhu dne zařazené do smyčky během přestávek v programu.

E. Prospektová služba
Účastníci obdrží u prezence balíček materiálů v aktovce. Do ní lze umístit materiály (prospekty, katalogy, nebo i drobné reklamní předměty) dodané v předstihu organizátorovi konference.
Dále může dodané prospekty roznést personál organizátora před započetím programu.

Dokumenty ke stažení:


Formulář objednávky reklamních služeb


Tabulka poskytovaných služeb v rámci partnerství