TLAK 2022 – I. informace

22. ročník odborného fóra tlakových zařízení TLAK 2022 v průmyslu, energetice a teplárenství proběhne v termínu 20.-21. září 2022 v průhonickém hotelu Floret. Aktuálním tématem úvodního bloku, ale i diskuzního fóra bude nová legislativa a její dopady na provozovatele, výrobce, inspekční orgány, servisní a revizní společnosti. Pozornost bude věnována také klasickým disciplínám pro obor tlakových zařízení, jakými jsou například defektoskopie, materiály a svařování ale také moderní trendy v oblastech inspekce, opravách, těsnění přírubových spojů. Součástí této tradiční a vysoce odborně ceněná akce bude samozřejmě i prezentace výrobků a služeb pro obor tlakových zařízení.

Tlaková zařízení v podmínkách nové legislativy

Poznamenejte si do kalendáře 20.-21. září 2022

Místo konání akce:

Vzdělávací a informační centrum Floret

Květnové nám. 391
252 43 Průhonice

Výzva pro lektory

Organizační výbor 22. odborného fóra TLAK nyní připravuje odborný program a vyzývá odborníky, kteří mají zájem o vystoupení v rámci programu k zaslání přihlášek přednášek prostřednictvím připraveného formuláře:

Přihláška odborné přednášky / Call for papers

Informace pro účastníky a vystavovatele budeme postupně zveřejnovat na stránkách akce a prostřednictvím elektronického zpravodaje.

Související články